OLK(U)J2502I470MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
OLK(U)J2502I470MF
JLCPCB Part #
C22464722
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
18mm 25mm 47uF 550V ±20% Plugin,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS