VMME0692A270MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMME0692A270MV
JLCPCB Part #
C487177
Package
SMD,D10xL6.9mm
Description
100V 10mm 27uF 6.9mm ±20% SMD,D10xL6.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS