VP4C0390J221MVTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VP4C0390J221MVTM
JLCPCB Part #
C19725774
Package
SMD,D6.3xL3.9mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A 2000hrs@105℃ 220uF 3.95mm 6.3V 6.3mm 60mΩ ±20% SMD,D6.3xL3.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS