VMMB0572A1R2MV
MFR.Part #
VMMB0572A1R2MV
JLCPCB Part #
C487166
Description
1.2uF 100V 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS