NPXC0421E220MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXC0421E220MJTM
JLCPCB Part #
C2976245
Package
Plugin,D6.3xL4.2mm
Description
22uF 25V 4.2mm 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL4.2mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS