LKMD1151K680MF
MFR.Part #
LKMD1151K680MF
JLCPCB Part #
C443066
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 3.5mm 68uF 80V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS