LKFD1201E471MF
MFR.Part #
LKFD1201E471MF
JLCPCB Part #
C270028
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS