NPXB0701C151MF
MFR.Part #
NPXB0701C151MF
JLCPCB Part #
C2976203
Description
-55℃~+105℃ 150uF 16V 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS