NPTC1001J470MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPTC1001J470MJTM
JLCPCB Part #
C20539484
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 1A@100kHz 2000hrs@125℃ 47uF 50mΩ@100kHz 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS