MPD471M0JD28009R
MFR.Part #
MPD471M0JD28009R
JLCPCB Part #
C2997489
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
4.3mm 470uF 4V 7.3mm ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS