VKME1652C470MV
MFR.Part #
VKME1652C470MV
JLCPCB Part #
C487470
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16.5mm 160V 47uF 680mA@100kHz ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS