LKML1602H180MF
MFR.Part #
LKML1602H180MF
JLCPCB Part #
C443399
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 18uF 470mA@100kHz 500V 5mm 7Ω@100kHz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS