VKME1652W150MV
MFR.Part #
VKME1652W150MV
JLCPCB Part #
C487590
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 15uF 16.5mm 370mA@100kHz 450V ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS