VKME2102E470MV
MFR.Part #
VKME2102E470MV
JLCPCB Part #
C487532
Package
SMD,D10xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 21mm 250V 47uF 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS