LKMI2002G470MF
MFR.Part #
LKMI2002G470MF
JLCPCB Part #
C443312
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
1.155A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 2.25Ω@100kHz 20mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS