LKMD0901E271MF
MFR.Part #
LKMD0901E271MF
JLCPCB Part #
C442820
Description
10000hrs@105℃ 150mΩ@100kHz 25V 270uF 3.5mm 8mm 900mA@100kHz 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS