LKMD2301J331MF
MFR.Part #
LKMD2301J331MF
JLCPCB Part #
C442945
Package
Plugin,D8xL23mm
Description
10000hrs@105℃ 23mm 3.5mm 330uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS