LKME1601J271MF
MFR.Part #
LKME1601J271MF
JLCPCB Part #
C442943
Description
1.3A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 270uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS