LKMD1601E681MF
MFR.Part #
LKMD1601E681MF
JLCPCB Part #
C442829
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1.5A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 25V 3.5mm 59mΩ@100kHz 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS