LKMD1401V331MF
MFR.Part #
LKMD1401V331MF
JLCPCB Part #
C442875
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
1.33A@100kHz 10000hrs@105℃ 14mm 3.5mm 330uF 35V 8mm 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS