LKME1252E220MF
MFR.Part #
LKME1252E220MF
JLCPCB Part #
C443251
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 22uF 250V 320mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS