LKMD1152W4R7MF
MFR.Part #
LKMD1152W4R7MF
JLCPCB Part #
C443337
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 135mA@100kHz 18.5Ω@100kHz 3.5mm 4.7uF 450V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS