LKMD0901H121MF
MFR.Part #
LKMD0901H121MF
JLCPCB Part #
C442998
Description
10000hrs@105℃ 120uF 180mΩ@100kHz 3.5mm 50V 800mA@100kHz 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS