LKMD0901C471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMD0901C471MF
JLCPCB Part #
C442578
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
10000hrs@105℃ 150mΩ@100kHz 16V 3.5mm 470uF 8mm 900mA@100kHz 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS