VKMD1252G5R6MV
MFR.Part #
VKMD1252G5R6MV
JLCPCB Part #
C487562
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 200mA@100kHz 400V 5.6uF 8mm ±20% SMD,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS