LKMC1101C331MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMC1101C331MF
JLCPCB Part #
C442574
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 16V 2.5mm 210mΩ@100kHz 330uF 550mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS