VMMB0571K6R8MV
MFR.Part #
VMMB0571K6R8MV
JLCPCB Part #
C487143
Description
5.7mm 5mm 6.8uF 80V ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS