LKMB0901K3R3MF
MFR.Part #
LKMB0901K3R3MF
JLCPCB Part #
C443045
Description
3.3uF 5mm 80V 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS