LKL(R)J3002A681MFTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKL(R)J3002A681MFTM
JLCPCB Part #
C42400345
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
100V 18mm 30mm 680uF ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS