VMMD1000J102MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMMD1000J102MV
JLCPCB Part #
C487011
Package
SMD,D8xL10mm
Description
1000uF 10mm 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS