VKMC1001J330MV
MFR.Part #
VKMC1001J330MV
JLCPCB Part #
C487379
Description
-55℃~+105℃ 10mm 33uF 344mA@100kHz 6.3mm 63V 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS