LKLJ3551V332MFCG
MFR.Part #
LKLJ3551V332MFCG
JLCPCB Part #
C22464577
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 3300uF 35.5mm 35V ±20% Plugin,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS