LKMJ2501V332MF
MFR.Part #
LKMJ2501V332MF
JLCPCB Part #
C442901
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 10mΩ@100kHz 18mm 25mm 3300uF 35V 4.08A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS