LKMC1501K680MF
MFR.Part #
LKMC1501K680MF
JLCPCB Part #
C443064
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
15mm 2.5mm 6.3mm 68uF 80V 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS