KCML1602G390MF
MFR.Part #
KCML1602G390MF
JLCPCB Part #
C18208570
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
12.5mm 16mm 39uF 400V ±20% Plugin,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS