VK7E0842A330MV
MFR.Part #
VK7E0842A330MV
JLCPCB Part #
C486954
Description
100V 10mm 33uF 8.4mm ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS