KCGL3502G820MF
MFR.Part #
KCGL3502G820MF
JLCPCB Part #
C2874055
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
12.5mm 35mm 400V 82uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS