KCGJ2502G101MF
MFR.Part #
KCGJ2502G101MF
JLCPCB Part #
C2874056
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
100uF 18mm 25mm 400V ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS