KCGD2502G270MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCGD2502G270MF
JLCPCB Part #
C2874044
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
25mm 27uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS