VK7B0791H2R7MV
MFR.Part #
VK7B0791H2R7MV
JLCPCB Part #
C486918
Description
2.7uF 50V 5mm 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS