VKMB1001A221MV
MFR.Part #
VKMB1001A221MV
JLCPCB Part #
C487288
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 220uF 414mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS