SMB10J15CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMB10J15CA
JLCPCB Part #
C2912802
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 1kW@10/1000us 1uA 24.4V 40.98A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS