SMCJ15CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMCJ15CA
JLCPCB Part #
C484356
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 18.5V 1uA 24.4V 61.5A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS