SMD1812P200TF/16
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMD1812P200TF/16
JLCPCB Part #
C209868
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 100A 100mΩ 16V 20mΩ 2A 2s 3.41mm 4.73mm 4A 1812 Resettable Fuses ROHS