JK250-110U
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
JK250-110U
JLCPCB Part #
C139110
Package
Plugin
Description
110mA 12Ω 1W 220mA 250V 3A 6Ω 插件 Resettable Fuses ROHS