SMD1812P150TF/16
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMD1812P150TF/16
JLCPCB Part #
C209865
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5A 100A 160mΩ 16V 3.41mm 3A 4.73mm 40mΩ 500ms 1812 Resettable Fuses ROHS