SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C388576
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS