MMSZ5252B
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
MMSZ5252B
JLCPCB Part #
C165191
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.2V 24V 33Ω 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS