1.5KE56CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
1.5KE56CA
JLCPCB Part #
C156220
Package
DO-201AD
Description
1.5kW@10/1000us 19.7A@10/1000us 1uA 47.8V 58.8V 77V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS