SMBJ64CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMBJ64CA
JLCPCB Part #
C698972
Package
DO-214AA(SMB)
Description
103V 5.6A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS